Afrodīte piedāvā vīnus no Mozeles ielejas, kas nāk no mazajām vīna darītavām, jo tur liela uzmanība tiek pievērsta vīnogu selekcijai un kvalitātei. Katrs, kas reiz tos ir mēģinājis – atzīst, ka nekas labāks par Mozeles vīniem nav. Vīni no Mozeles ielejas ir ļoti populāri, tie tiek eksportēti uz Angliju, Austrāliju, Japānu, Ķīnu, Čehiju, Austriju, Nīderlandi. Vācijas vīni, īpaši rīslingi, pateicoties Vidusjūras klimatam, skaitās vieni no labākajiem pasaulē. Tie ir ļoti veldzējoši, sulīgi un aromātiski. Vīna ražošanas māksla ir pārmantota no paaudzes uz paaudzi, vairāku gadsimtu garumā, katrai paaudzei pārņemot pašu labāko. Vīni, ko piedāvājam nāk no Vidusmozeles stāvajām nogāzēm, kas ir pat 60-70 grādu slīpas. Tās ir visilgāk saules apspīdētas un grunts pamatne, augsne šeit ir  īpaša, līdz ar to arī paši vīni ir īpaši. Daudzi vīni ir ieguvuši Reinlandes - Pfalcas Lauksaimniecības kameras medaļas.

Veikalā  Driksas ielā 1, Jelgavā vīnus iespējams arī nodegustēt! Pieņemam pasūtījums svētkiem, viesībām. Mūsu speciālists izvēlēsies tieši Jūsu svētku galdam piemērotākos vīnus.

Veikalā var iegādāties arī šokolādes, zemesriekstus ar čili, zemesriekstus ar vasabi un sinepes ar dažādām garšām, kas nāk arī no Vācijas. Sevišķi šokolādes sortimentā izceļas rozīnes baltajā šokolādē ar rumu – vienkārši burvīgas! Drīzumā piedāvājumā būs šokolādes trifeles 1kg fasējumā uz paplātes , kas arī būs ideālas viesībām mājās vai kādam prezentatīvam pasākumam Jūsu darba vietā iemalkojot vīnu vai kafiju. Trifeles ne tikai labi izskatīsies, bet garšos burvīgi.

Piedāvājam sinepes no Vācijas. Ļoti maigas ir mango sinepes, bet, ja kāds grib asākas izjūtas, tad var ieteikt sinepes ar čili. Ļoti laba garša ir zemesriekstu sinepēm, bet pie gaļas ēdieniem, marinādēm un, piemēram, rukola salātiem kā piedeva noderēs melleņu sinepes.

Piedāvājam iegādāties arī ļoti skaistu bižutēriju, vislielāko zeķu un zeķubikšu klāstu , sieviešu veļu, legingus, elegantas šalles, sveces, svečturus, vāzes  un dažādas interjera lietas!  Piedāvājumā ir bižutērija ar dabīgiem akmeņiem un swarovski kristāliem – eleganta un dizainiska, ar savu šarmu! Ļoti skaista veļa un peldkostīmi, kā arī peldkostīmi, kas ir abpusēji velkami, pie tam augšiņa ir trīs veidos sasienama. Var iegādāties zeķes un zeķubikses no firmām Marilyn, Emilio Cavallini un Orablu. Firma Orablu piedāvā zeķubikses, kuru sastāvā ir 39% elastāns .


Mūsu prece tiek īpaši izmeklēta. Pasūtot katru preci, tiek ielikts liels laiks un mīlestība, domājot, lai tā būtu mīlēta, patīkama, baudāma, eleganta. Lai justos cilvēks labi, nevajag jau daudz! Piemēram ik rītu, mazgājoties ar ziepēm vai dušas nektāru, kas nāk no Provansas, tiek sniegta bauda. Tā ir sajūtama gan ar savu smaržu, gan ar šī sviesta maigumu. Un ticiet - sajūtas tai brīdī ir ļoti patīkamas! Vai arī dienu pavadot zeķubiksēs, kas ir maigas un eleganti izskatās - atkal jūtamies patīkami! Vai arī vakarā draugu lokā iemalkojot vīnu, kas ir burvīgs gan pēc garšas, gan smaržas. Svarīgi, lai šī patīkamā sajūta būtu vienmēr, arī mūsu ikdienā. Sievietei ir svarīgi justies labi – un gribam ar mūsu preču piedāvājumu Jums sniegt šādas uzjūtas!

Kosmētika, kas ir mūsu sortimentā, nesatur parabēnus!

Piedāvājam arī lielāko mākslīgo ziedus, kuri izskatās tik dabīgi, ka pat daudzus pagrūti atšķirt no īstajiem!

Neaizmirsīsim - pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga veselībai!

Veikals strādā otrdienās-piektdienās no 11.00 līdz 19.00, sestdienās no 11.00 līdz 16.00. Brīvdienas: svētdienas, pirmdienas.Tas atrodas Jelgavā, Driksas ielā 1. Sīkākai informācijai lūgums zvanīt uz tālr. 29 493 066 vai apmeklēt mājas lapu https://www.facebook.com/Veikals.Afrodite